Spotkania rodzinne

By smakować chwile w gronie najbliższych

Spotkanie rodzinne, to jeden z ważnych i stałych elementów, który pomaga nam budować więzi w naszej rodzinie. To okazja, aby spędzić czas w miłej i przyjaznej atmosferze. Niecodziennego uroku takim chwilom doda kolacja czy obiad w naszym obiekcie. Smakowanie chwil w gronie najbliższych, zarówno podczas ważnych świąt, jak i tych mniej uroczystych okazji, podczas szukania magii w codzienności, powinno odbywać się w miłej oraz przyjaznej atmosferze. Kolacja bądź obiad w naszej restauracji bez wątpienia dodadzą takim chwilom niecodziennego uroku. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do każdego wydarzenia podchodzimy w sposób indywidualny, starannie przygotowując się do organizacji każdego przyjęcia. Jesteśmy w stanie zadbać o odpowiedni wystrój miejsca, zapewniając gustownie zaaranżowane wnętrza, a także w pełni profesjonalną i pomocną obsługę kelnerską. W zależności od indywidualnych oczekiwań możemy zorganizować najlepszą uroczystość przyciągając do nas Gdańsk oraz okolice Gdańska, jesteśmy znani z proponowania zawsze świeżych, starannie skomponowanych posiłków.

Dworek Kleszczewo

Kleszczewo ul. Północna 20
83-034 Trąbki Wielkie

+48 606 386 637 (rezerwacja uroczystości)
+48 698 205 470 (przygotowanie uroczystości)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie informacje zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny są cenami netto.


© Dworek Kleszczewo. All rights reserved.