Spotkania firmowe

Spotkanie biznesowe, impreza firmowa, event, bankiet firmowy

Dworek Kleszczewo z Oranżerią i rozległym terenem wokół posesji dają wiele możliwości uroczystość typu: spotkanie biznesowe, impreza firmowa, event, bankiet firmowy. Eleganckie wnętrza dworku w połączeniu z oryginalną przeszkloną i klimatyzowaną oranżerią stanowią wyjątkową i atrakcyjną oprawę na Państwa spotkanie służbowe.

Nasz obiekt zlokalizowany jest w dogodnym punkcie komunikacyjnym: 5 min do obwodnicy Trójmiasta, 10-20 min do miasta Pruszcz, Gdańsk, Tczewa i Starogard Gdański oraz pół godziny oddalone jest Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. To tutaj każdy pracownik odnajdzie atmosferę sprzyjającą integracji.

Oferujemy wiele udogodnień

Nasz hotel doskonale spełnia potrzeby organizacji szkolenia, bankietów firmowych oraz imprez okolicznościowych. Oddajemy do Państwa dyspozycji ponad 1000 m2 powierzchni biznesowej, na którą składa się park, obszerny parking,
sala konferencyjna wyposażona w projektor multimedialny, mikrofon i sprzęt audio, sala konsumpcyjna oraz możliwość zorganizowania kameralnego miejsca konferencyjnego VIP. Zapewniamy doskonałe warunki do organizacji wydarzeń z życia Państwa firmy, zarówno biznesowych, jak i mniej formalnych do 200 osób. Szeroki wybór menu, nowoczesny sprzęt, dogodna lokalizacja oraz indywidualne podejście do każdego klienta – tutaj każdy projekt zakończy się sukcesem!

To tutaj każdy Gość może liczyć na indywidualne traktowanie. Nasz obiekt już od dekady jest przyjaznym miejscem dla biznesu. W naszych wnętrzach celebracja ważnych wydarzeń, zarówno firmowych jak i prywatnych, daje gwarancję zadowolenia uczestników oraz pozostawia miłe wspomnienia. Poznaj nas jeszcze lepiej!

Wigilie

Grudzień to wyjątkowy miesiąc w każdej firmie. Zbliżające się święta są dobrą okazją do zorganizowania wigilii dla pracowników. Boże Narodzenie kojarzy się wyłącznie z pozytywnymi emocjami – ciepłem, życzliwością, życzeniami, prezentami. I takie właśnie powinno być również biznesowe spotkanie opłatkowe. Przygotujemy je w formie świątecznego obiadu lub w formie integracyjnej imprezy świątecznej. Możemy również zadbać o bezpieczny powrót gości do domów BUS-sem lub autokarem.

Zapraszamy do rezerwacji Wigilii Firmowych nawet do 200 osób lub w mniejszym gronie.

Dworek Kleszczewo

Kleszczewo ul. Północna 20
83-034 Trąbki Wielkie

+48 606 386 637 (rezerwacja uroczystości)
+48 698 205 470 (przygotowanie uroczystości)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie informacje zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny są cenami netto.


© Dworek Kleszczewo. All rights reserved.