Śluby w plenerze

Wasz plenerowy ślub w iście dworskim stylu

Wyobraźcie sobie malowniczy Ogród, skąpany w blasku słońca, w tle rozbrzmiewa Wasza ulubiona muzyka, a wzruszeni Goście czekają na Ten Najważniejszy Moment – Wasz plenerowy ślub w iście dworskim stylu. W tak romantycznej scenerii, Panna Młoda może poczuć się jak prawdziwa księżniczka, gdy Narzeczony i wszyscy zgromadzeni obserwują, jak przechadza się po dworskim Ogrodzie wypełnionym kwiatami. Niezwykłe wrażenie robi samo przejście Pani Młodej z Dworku do parku, w którym znajduje się romantyczna, udekorowana blaskiem świec oraz wyjątkowymi elementami florystycznymi. Sama oprawa tego jakże ważnego miejsca, gdzie składana zostaje przysięga małżeńska, jest przygotowywana tak, aby spełnić Wasze marzenie o prawdziwie bajkowym ślubie ale też by przeprowadzić: ślub glamour, ślub rustykalny, ślub boho, ślub vintage.

Ślub cywilny i humanistyczny, ślub kościelny w ogrodzie, ślub ewangelicki w plenerze.

Wesprzemy Was swoim doświadczeniem podczas całych przygotowań oraz w trakcie tego dnia. Organizujemy zarówno ślub cywilny, humanistyczny, kościelny, jak i ewangelicki. W zakresie ślubu kościelnego przeprowadzanego w ogrodzie współpracujemy z firmą Ślubokręt. Zapewniamy całość wyposażenia oraz dekoracji m.in.:

  • altana,
  • krzesła w pokrowcach i stół wraz ze zdobieniem
  • dywan
  • insygnia
  • dekoracje kwiatowe i świece

Dworek Kleszczewo

Kleszczewo ul. Północna 20
83-034 Trąbki Wielkie

+48 606 386 637

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie informacje zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny są cenami netto.


© Dworek Kleszczewo. All rights reserved.