Pokoje

Ciepłe wnętrza w cichej okolicy

Nasze stylowe i eleganckie pokoje zostały zaprojektowane z myślą o wypoczynku oraz o Gościach naszych uroczystości. Ich cechą wspólną są wygodne szerokie łóżka oraz specjalne stylowe przedwojenne meble, które świetnie wpisują się w klasycystyczny styl naszego dworku i potrzeby Gości. Ciepłe wnętrza w tej cichej okolicy zapewniają zdrowy sen oraz energię na kolejny, pełen wyzwań dzień. 

Ciepłe wnętrza w tej cichej okolicy zapewniają zdrowy sen oraz energię na kolejny, pełen wyzwań dzień.

Dysponujemy w dworku dużymi czterema pokojami oraz obszernym apartamentem małżeńskim. Ze względu na powierzchnię pokoi możliwe jest dostawienie dodatkowych łóżek, w taki sposób, aby w obiekcie mogło przenocować 19 osób. Jeśli Państwa potrzeba noclegowa przewyższa nasze możliwości, to wysyłamy Gości busem do zaprzyjaźnionych, przytulnych dwóch pensjonatów oddalonych od nas o 6 km. Stylistyka pokojów, a zwłaszcza apartamentu małżeńskiego oraz urokliwy park zachęcają do zaplanowania w nich ślubnej sesji zdjęciowej, do czego szczerze namawiamy.

Dworek Kleszczewo

Kleszczewo ul. Północna 20
83-034 Trąbki Wielkie

+48 606 386 637 (rezerwacja uroczystości)
+48 698 205 470 (przygotowanie uroczystości)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie informacje zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny są cenami netto.


© Dworek Kleszczewo. All rights reserved.