Garmaż świąteczny

BY SMAKOWAĆ CHWILE W GRONIE NAJBLIŻSZYCH

Święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc to wyjątkowe chwile, które spędzamy z najbliższymi, celebrując tradycje i tworząc niezapomniane wspomnienia. Nasza oferta garmażu świątecznego została stworzona z myślą o tych szczególnych momentach, abyście mogli cieszyć się wspaniałymi smakami bez stresu związanego z przygotowaniami. Nasze dania, starannie skomponowane i wykonane z najwyższej jakości składników, wprowadzą magię świąt na Wasz stół. Niezależnie od tego, czy planujecie kameralną kolację, czy większe rodzinne spotkanie, nasze potrawy będą doskonałym dopełnieniem Waszych świątecznych tradycji. Dzięki nam możecie w pełni skupić się na tym, co najważniejsze - na byciu razem i dzieleniu się radością. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, by te święta były jeszcze bardziej wyjątkowe!

Dworek Kleszczewo

Kleszczewo ul. Północna 20
83-034 Trąbki Wielkie

+48 606 386 637 (rezerwacja uroczystości)
+48 698 205 470 (przygotowanie uroczystości)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie informacje zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny są cenami netto.


© Dworek Kleszczewo. All rights reserved.