Dworek Kleszczewo

Samochód do ślubu

Do ślubu z prestiżem.

Chcąc uświetnić państwa podróż do ślubu proponujemy naszą ofertę samochodów:

Nowy, czarny Jaguar XJ-long z bardzo komfortowym wnętrzem: nowoczesnym i czystym, ze skórzaną beżową tapicerka, 2 strefową klimatyzacją oraz nagłośnienie Meridian sprawiają, że w środku Młoda Para może poczuć się naprawdę wspaniale. Zestresowanej parze młodej podczas jazdy możemy zaproponować masaż na plecy oraz klimatyzowane lub ogrzewane siedzenia.
Dodatkowym atutem niech będzie fakt, iż Jaguarem tym jeździła Księżna Kate i książę William podczas wizyty w Gdańsku w 2017 roku.

Nowy biały Jaguar F-Pace z bardzo komfortowym wnętrzem: nowoczesnym i czystym, ze skórzaną jasną tapicerką, klimatyzacją oraz nagłośnienie sprawiają, że w środku młoda para może poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Ciemny Mercedes kabriolet z ciemną skórzaną tapicerką.

Nowy złoty Range Rover z bardzo komfortowym wnętrzem: nowoczesnym , przestronnym, ze skórzaną tapicerką w kolorze camel.

Wszystkie auta posiadają bardzo pojemny bagażnik na kwiaty i prezenty. Wszystkie auta są pięcioosobowe.

Trasa zazwyczaj obejmuje przejazd:

  • do kwiaciarni
  • do Pana Młodego
  • do Panny Młodej
  • do Kościoła/urzędu
  • do lokalu
  • sesja zdjęciowa

Za dodatkową opłatą możliwość stworzenia indywidualnych tablic z dowolnie wybranym opisem oraz inne przystrojenie Auta w drodze indywidualnych ustaleń.

Koszt wynajmu w miesiącach maj, czerwiec, lipiec i sierpień 1000 zł (Jaguar XJ-long 1600 zł). Pozostałe miesiące w roku 900 zł, a Jaguar XJ-long 1500 zł.

W podanej cenie działamy w promieniu 100 km od Trójmiasta, a obszar powyżej 100 km jest do indywidualnego ustalenia.

W cenie zapewniamy także tablice rejestracyjne z napisem "PARA MŁODA" lub "NOWOŻEŃCY", ozdoby z kwiatów na klamkach i na masce w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru, a także wodę i szampańską niespodziankę.

Zapraszamy do kontaktu tel 606386637.