Dworek Kleszczewo

Atrakcje Regionu

Dworek Kleszczewo zaprasza do wypoczynku w niewielkiej miejscowości Kleszczewo oraz do zorganizowania tu każdej rodzinnej i firmowej uroczystości. Niedaleko od Gdańska ale wśród dziewiczych łąk, w otoczeniu kilku hektarów lasu i bez sąsiedztwa. Dworek znajduje się w otoczeniu parku i nawiązuje do zabudowy XIX wiecznej. Stanowi wspaniałe miejsce dla Gości szukających wytchnienia.

Przygotujemy każde Państwa przyjęcie. Oprócz tego zapewnimy komfortowy i spokojny kilkudniowy wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Oferujemy dwie sale oraz pokoje "Deluxe" o podwyższonym standardzie. Dysponujemy pięcioma stylowymi dwuosobowymi pokojami z możliwością dostawek lub dostawimy łóżeczko dziecięce. Z myślą o zapewnieniu przyjemnego komfortu i zadowolenia naszych Gości wszystkie pokoje i łazienki zostały wyposażone w ogrzewanie podłogowe oraz wykończone w starodawnym stylu.

W otoczeniu parku Dworek Kleszczewo posiada miejsca rekreacji dla najmłodszych dzieci (plac zabaw, piaskownica) i tych trochę starszych (zjeżdżalnia, trampolina) oraz dla młodzieży (boisko z bramką do piłki nożnej i koszem do gry w koszykówkę). Dorośli zadowolą się atrakcjami w ogrodzie typu grill, ławeczki, oczko wodne, miejsce na ognisko, kilkuhektarowe lasy na spacery oraz trasy rowerowe. Ponadto obiekt posiada parking, klimatyzację w ogólnodostępnej sali. Niewątpliwym atutem Dworku w Kleszczewie jest jego położenie z punktu widzenia komunikacyjnego, turystycznego i przyrodniczego.

Gdańsk, Sopot, Gdynia (Trójmiasto) - 20-30 km

Spacer po Starówce Gdańska oraz po skwerze Kościuszki w Gdyni czy ulicą Monte Cassino w Sopocie pozostawi z pewnością niezapomniane chwile.

Zamek krzyżacki w Malborku - 60 km

Został wpisany na listę UNESCO. Wspaniałe miejsce na całodniowy wyjazd.

Pruszcz Gdański - 7 km

Klimatyczne miasto z Międzynarodowym Pakiem Kulturowym Faktoria, ze szlakiem rowerowym Mennonitów obejmujacym 195 km płakich tras do pokonania nawet przez dzieci.

Wyspa Sobieszewska plaża i morskie kąpiele - 15 km

Kameralne plaże na Wyspie Sobieszewskiej oraz szlak rowerowy dookoła wyspy wraz z Rezerwatem przyrody "Ptasi Raj" zapewnia mnóstwo wrażeń dorosłym i dzieciom.

Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie - 30 km

XVIII wieczny dworek w Będominie, w którym urodził się twórca hymnu narodowego Józef Wybicki.

Pole Golfowe w Postołowie - 8 km

Najdłuższe pole golfowe w Polsce oraz drugie najdłuższe pole w Europie. Rozległe greeny i szerokie fairway'e gwarantują wysoki komfort gry wszystkim, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Sanktuarium Matki Boskiej Trąbkowskiej w Trąbkach Wielkich - 3 km

Obraz Matki Boskiej Trąbkowskiej przedstawia Bogurodzicę trzymającą Dzieciątko Jezus. Ikona powstała w XVII przez nieznanego artystę. Została koronowana przez papieża Jana Pawła II.

Wyciąg narciarski we Wieżycy oraz w Trzepowie - 20-40 km

Największy na pomorzu ośrodek narciarski.

Jezioro Łapińskie w Łapinie 10 km

Jezioro z piękną plażą w ośrodku wypoczynkowym "Łączpol".

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy - 20 km

Trójmiejska Obwodnica - 7 km

Serdecznie zapraszamy w gościnne progi!

Spotkajmy się w Dworku Kleszczewo w miejscowości Kleszczewo.